Deze sectie stelt je in staat om alle bijdragen van dit lid te bekijken. Je kunt alleen de bijdragen zien waar je op dit moment toegang toe hebt.
. En nog een paar groothandels, ik houd jullie op de hoogte van de zoektocht!

'Pearl Eliminator' zou een andere goede zoekterm kunnen zijn. Maar ik weet natuurlijk niet wat hilberts voorkeur heeft.
Verder dan speling en uiterlijk kan er weinig mis mee zijn.
De helft van de nieuwprijs is een heel nette prijs voor een z.g.a.n. pedaal.
De Sehhar serie wordt volgens mij niet meer gemaakt nee. Sommige zaken hebben ze nog wel op voorraad.
De site van Masterwork is inderdaad om te huilen.. Tijd dat ze daar iets professioneels voor gaan opzetten! Ik moet nog ergens zo'n formuliertje hebben denk ik. En anders kan je altijd naar een winkel gaan voor de folder. Bij Rotterdam Drum Department heb ik pas nog zo'n folder mee gepakt.
http://masterworkcymbals.com/
Website
http://www.masterwork.com.tr/
Wow! Ik heb witte kits altijd erg mooi gevonden, kun je ook vette dingen mee doen qua licht, maar ik vindt bij veel instrumenten 'zuiver' wit erg mooi.
Ook die vloer is vet.
Puur uit nieuwschierigheid: hoeveel laag haal je nou uit zo'n 22 x 16 kick?

Ziet er top uit. Zeker met die verlichting
. Hoe heb je dat gedaan ?











Lastig te zien maar staat er IE als eerste 2 letters?
If so..1995.



. Met drummen ben ik begonnen op een standaard VMP-tje met blikken bekkens , langzamerhand kwamen er mooie cymbals bij en begin dit jaar bij de uitverkoop van Vriese, heb ik mezelf een Gretsch Renown aangeschaft.