Op mijn yamaha DTX 560 wil ik een extra crash aansluiten. Hiervoor heb ik een 6,3mm jack 1X stereo-male naar 2X mono-female splitter nodig. Ik heb al enkele uurtjes online gezocht maar ik krijg het echt niet gevonden.
Aangezien enkele van jullie die stekker vast ook nodig gehad hebben leek het mij het beste idee om het hier eens te vragen.
Wie weet waar ik die kabel kan kopen?
thanks :)
https://www.kabelshop.nl/Kabels/Audio-kabels/Jack/Jack-naar-Tulp-RCA-p144.html
En dan nog even verloopstukjes erbij en klaar :-)
of...
(https://encrypted-tbn0.gstatic.com/shopping?q=tbn:ANd9GcRD5zMTthHLELZuW63HLu27DhDqcIdTYJqdAL2dIwet2fv6y3vp5j7zku0-GrJVCzCjnejm4mU&usqp=CAE)
https://www.kabeldirect.nl/cordial-intro-2x-mono-jack-f-stereo-jack-kabel-0-3m-zwart.html?gclid=CML5uISBhMoCFVWdGwodpYkGKA (https://www.kabeldirect.nl/cordial-intro-2x-mono-jack-f-stereo-jack-kabel-0-3m-zwart.html?gclid=CML5uISBhMoCFVWdGwodpYkGKA)
Of meteen met kabel:
http://www.bax-shop.nl/jack-jack/procab-cab721-3m-jack-male-stereo-2x-jack-male/product-details.html
http://www.bax-shop.nl/jack-jack/klotz-ay1-0300-2x-jack-2p-1x-jack-3p-3-meter-verloopkabel/product-details.html
3 meter moet genoeg zijn van module naar pads, en is te splitsen tot hoever jij het nodig acht.
Bedankt :D! Ik heb er 1 besteld.
En vandaag aangesloten, werkt allemaal goed!
Nogmaals bedankt