Hoi allemaal,
Bij deze wil ik even reageren op de voor mij onzinnige discussies over Edrum versus akoestisch.
Mijn persoonlijke ervaring is dat als je de opstelling van allebei de drumstellen hetzelfde houd het allemaal weinig uitmaakt en een heleboel drummers doen alsof akoestisch heilig is maar dat is het dus niet.(voor mij althans)
Er zijn al een heleboel discussies hierover maar om een simpel voorbeeld te geven is als je b.v. de roland TD 8 of de td 12 bespeeld in dezelfde opstelling als akoestich dan is het nagenoeg hetzelfde en ja er zijn kleine dingen die inderdaad niet te vergelijken zijn maar als je diep in de instellingen duikt dan kun je alles inregelen zoals de feel de accenten en alles wat je maar kan bedenken.
Groetjes Willie
Hoi allemaal,
Bij deze wil ik even reageren op de voor mij onzinnige discussies over Edrum versus akoestisch.
....
Groetjes Willie
Dus..., zullen we 't hierbij maar laten (?)
De discussie is voor jou onzinning ;)
Ik drum op een TD20 en een paar adrums.. het is hetzelfde maar toch net even anders.
Nou het gaat er mij alleen om dat als iemand informatie zoekt hij of zij deze informatie moet kunnen vertrouwen.
Uit ervaring kan ik zeggen dat uit veel antwoorden blijkt dat een heleboel mensen elkaar napraten zonder een eigen mening of eventuele ervaring wat resulteert in een onzinnig antwoord.
Van mij mag er op dit topic zoals Otje zei eventueel een slotje op dat maakt mij echt niks uit het enige wat ik probeer is andere te helpen met zoveel mogelijk eerlijke informatie en geen onzin verhalen
Daarom klinkt een akoestische gitaar ook vrijwel exact het zelfde als een electrische! Zitten ook van die snaren op en van die fretten die je in moet drukken enzo, bijna geen verschil!
:?
Inderdaad er zijn al heel veel discussies over en als je daar op wilt reageren , reageer dan daar.