Een paar weken geleden speelde ik op een festivalletje in de regio. Met zijn vieren (afkomstig uit drie regionale bandjes) waren we als project een Sex Pistols tributeband. Dat sloeg nogal aan en na afloop werden we meteen geboekt voor een paar zomerfestivals en optredens (als voorprogramma).
Tsja, dan moesten we er maar een act van maken!
Dus ik op zoek naar een extra kit met een Union Jack-wrap (zoals Paul Cook gebruikt vanaf hun optredens sinds 1996).
Na een oproep op het forum een originele Premier op Marktplaats gevonden voor 950 euro of losse wraps in de UK voor ongeveer 66 pond per trommel. Niet leuk.
Ook nog een prima Pearl Export gevonden die ik uiteindelijk voor 160 euro over kon nemen (22", 10", 12" en 14", incl. 1x boomstand en tomhouders). De set zag er prima uit en.......de wrap was blauw!
Op naar de Action voor wit en rood isolatietape. De Action heeft nml. ook rood tape dat 3x zo breed is als de standaard rolletjes. In totaal voor ongeveer 10 euro tape.
De diagonale strepen bij de Britse vlag zijn niet evenredig wit-rood-wit kwa breedte, maar 40% wit, 40% rood en 20% wit. En die diagonale strepen roteren vervolgens met de klok mee.
Na een paar avondjes plakken is dit het resultaat!
(http://www.capstan.nl/images/UnionJack.jpg)
Kan niet anders zeggen. Ontzettend vet gedaan :)
Ziet er super uit hoor , de avonden van hard zwoegen hebben hun vruchten zeker afgeworpen .8)
Dat ziet er super vet uit! Maar is die isolatietape niet heel gevoelig voor beschadigingen? Of ga je het geheel nog afdichten met een paar lagen blanke lak? Hoewel je voor die hoeveelheid blanke lak mogelijk net zo veel gaat betalen als voor de hele set drums :P
Maar is die isolatietape niet heel gevoelig voor beschadigingen?
Ongetwijfeld wel. Maar ik heb nog de nodige tassen liggen en daar vervoer ik de set mee 8)
Mooi man, dat ziet er gelikt (geplakt) uit. Gaat je zeker veel plezier opleveren.
En lachen toch, voor dat geld?
Na ons eerstvolgende optreden post ik wel een foto van de set 'live' ;)
Super kit ! Vetste export ooit gezien.
Erg, erg cool *O*
Vwb. de duurzaamheid van tape, is dat wel belangrijk? Ik neem aan dat je de Sex Pistols set afsluit met een Keith Moon tribute? :-)
Dat mag ik hopen van niet 8)7
Vwb. de duurzaamheid van tape, is dat wel belangrijk? Ik neem aan dat je de Sex Pistols set afsluit met een Keith Moon tribute? :-)
Neeneenee, want Keith zat gelukkig in een ander bandje... :Y
Neeneenee, want Keith zat gelukkig in een ander bandje... :Y
Wie ?
:+