Hi all,
Na de discussie over het wel of niet strippen en lakken van mijn Pearl Export tóch maar jullie adviezen opgevolgd en overstag gegaan. Ik ga een nieuw drumstel bouwen uit beuken shells die ik laat maken via ST-drums.de.
En nu ga ik waarschijnlijk heel vaak vragen hebben en jullie daarmee vervelen ;)
Eerste vraag is eigenlijk voor een later stadium. Ik ga het drumstel beitsen en daarna lakken. Ik wil alleen een gaaf logo op de beits maar onder de lak hebben. Ik zoek hier eigenlijk iets voor zoals die t-shirt transfer vellen waar je iets op kunt printen en dan met een strijkijzer op je shirt aan kan brengen. Alleen: Ik ga natuurlijk net mijn gloednieuwe shells te lijf met een strijkbout.
Omdat het 10 ketels betreft, kan ik het ook allemaal niet met de hand doen.
Suggesties?
Oefenen op een plaatje vergelijkbaar hout uit de dhz markt :)
Je zou foto transfers kunnen toepassen, aqua dip transfer, paintbrush met mallen of tamponeren (nee, niet die gewoon zoals in de grafische industrie :) ).
no no no no :N
als je het zelf wilt doen, ga naar de betere modelbouwzaak en vraag om waterslide decalpaper
Cool spul :Y
Is dat ook niet te gebruiken voor een bassdrumvel ?
Brandmerken vind ik zelf wel mooi.
Laser graveren!
Cool spul :Y
Is dat ook niet te gebruiken voor een bassdrumvel ?
Nope
Het is echt flinterdun en moet nog afgelakt worden.
Dat moet.inderdaad geseald worden, ansers trekt.de.heerste die met zn zweethandjes aan je badges zit je halve logo er weer af.